← Назад
15 Апреля 2021
220
Остаточне поєднання розкоші і продуктивності - кращий в світі лімузин Brabusized! Ось уже понад 67 років S-Клас є уособленням розкоші, комфорту і високої якості водіння. Створюючи BRABUS 500, заснований на Mercedes-Benz S 500 4MATIC, ми прагнемо зберегти і розвинути це воістину важливе спадщина. Цей вражаючий пакет BRABUS визначається оновленої конфігурацією двигуна, що розвиває потужність 368 кВт / 500 к.с. і максимальною швидкістю 250 км / год, а також декількома елементами екстер'єру, що поліпшують як зовнішній вигляд, так і аеродинамічну ефективність лімузина. У поєднанні з зенітом розкоші і комфорту інтер'єру BRABUS 500 являє собою особливу лігу, підкреслену характером і індивідуальністю!

Дизайн і рішучість - зміни, а також поліпшення зовнішнього вигляду BRABUS 500 в першу чергу визначаються спеціальним комплектом поліпшення аеродинаміки, підкресленим поруч наших фірмових елементів BRABUS, реалізованих саме навколо кузова, щоб доповнити рішучу міць цього висококласного автомобіля. лімузин. Ключові особливості, такі як спеціальний передній спойлер BRABUS, а також спеціально змінені бічні повітрозабірники в передньому бампері, надають автомобілю більш динамічний характер, покращуючи загальну аеродинамічну ефективність за рахунок зменшення підйомної сили передньої осі. Крім того, наша спортивна вставка в задній бампер, вбудовані світлодіодні бічні маркери, а також характерна чорна хромована вихлопна труба виділяють цей розкішний силовий агрегат на вулицях, легко впізнаваний по характерному дизайну BRABUS.

Упевнена продуктивність - інтегрована в складний шестициліндровий двигун із займанням від стиснення BRABUS 500 - це новітня версія наших кращих поліпшень продуктивності. Модуль BRABUS B50 - 500 PowerXtra підвищує вихідну потужність S-класу зі стандартної конфігурації 320 кВт / 435 к.с. до вражаючих 368 кВт / 500 к.с. (429-493 л.с.), а максимальний обертовий момент збільшується до 590 Нм (435 фунт-футів), доступний в діапазоні від 1800 до 5800 об / хв. Завдяки кільком поліпшень, таким як настроюється схема уприскування і запалення, а також підвищений тиск наддуву, цей унікальний потужний круизер розганяється від 0 до 100 км / год (62 миль / год) всього за 4,7 секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою на рівні 250 км / ч. ч (155 миль / год). Завдяки нашому подвійному дизайну і кільком різним режимам водіння BRABUS 500 забезпечує чудову продуктивність в будь-якому випадку!

Завершенням цього амбітного, єдиного в своєму роді пакету BRABUS є набір спеціально виготовлених кованих коліс BRABUS Monoblock M «PLATINUM EDITION» в поєднанні з нашої прецизійної підвіскою Airmatic Sport. Залежно від режиму руху, кліренс нового BRABUS 500 знижується на 25 міліметрів (1 дюйм), що надає лімузину гладкий спортивний вид, забезпечуючи при цьому комфортний і виняткове водіння. Оптимальні високопродуктивні шини надаються технологічними партнерами BRABUS: Continental, Pirelli і YOKOHAMA.

Розкішний комфорт і індивідуальність - в основі унікального стилю BRABUS 500 лежить його неперевершений інтер'єр. Завдяки нашому фірмовому дизайну BRABUS Fine Leather, зробленому з матеріалів найвищої якості, автомобіль встановлює новий стандарт в області комфорту, розкоші і індивідуального стилю. На додаток до дизайну і характерних особливостей, що характеризує враження від цього екстравагантного круізера, інтер'єр підкреслять ексклюзивною обробкою, продуманої до найдрібніших деталей з урахуванням ваших побажань, з ретельною обробкою, підкресленою бездоганним майстерністю.
Розробка та підтримка сайту "Сергей Ивасюк" Brabus
Зателефонуйте нам!
Личный кабинет
Вам буде доступний розділ інструкції.
Ваш логин
Ваш пароль
Працюємо для Вас з Пн-Пт 10:00 до 19:00 (Сб-Нд вихідний)
Питання щодо вирішення