12 Июня 2019
37
12.06.2019 - Протягом першої тижня липня 2019 року в співпраці з нашим партнером Carsplus відбувся VIP SUMMER TOUR 2019 на острові Зільт, розташованому в північному морі Німеччини. Більш того, друзі Carsplus і сім'ї BRABUS.

У четвер, 30 травня, захід було представлено смачним сніданком в штаб-квартирі BRABUS і продовжилося поїздкою в Зильт. Крім автомобілів BRABUS також були присутні різні автомобільні красуні від Porsche, Lamborghini, Audi, BMW і Mercedes-Benz. Незадовго до пункту призначення на Зильт була зупинена зупинка для відвідування заводу Robbe & Berking.

У п'ятницю барбекю, організоване в Porsche Sylt, повинно було забезпечити належну енергію для майбутньої суботи. У наступному, в суботу 1-го. У червні 2019 року, досвід BRABUS викликав багато дій, включаючи кілька етапів, що включають в себе гонки на тягаря з розривом на місці і тимчасові випробування з нашими похідними BRABUS Classic. Крім того, ми здійснили поїздку по Зильт, а ввечері святкували до пізньої ночі.

У наступному, в суботу 1-го. У червні 2019 року, досвід BRABUS викликав багато дій, включаючи кілька етапів, що включають в себе гонки на тягаря з розривом на місці і тимчасові випробування з нашими похідними BRABUS Classic. Крім того, ми здійснили поїздку по Зильт, а ввечері святкували до пізньої ночі.

Наш висновок VIP LUMER TOUR: дивовижні учасники, захоплюючі транспортні засоби, захоплюючі дії ”,” та чудова погода.

Ми хочемо щиро подякувати нашим гостям та партнерам за захоплюючі вихідні. На щастя, ми отримали виключно позитивні відгуки і з нетерпінням чекаємо наступної події у цьому відношенні.
Зателефонуйте нам!
Личный кабинет
Вам буде доступний розділ інструкції.
Ваш логин
Ваш пароль
Працюємо для Вас з ПН-ПТ 10:00 до 19:00 (СБ-ВС вихідний)
Питання щодо вирішення