20 Апреля 2020
42

20.04.2020 - BRABUS Ultimate E Facelift: під цією маркою ми представляємо нову еволюційну щабель нашого не менше ексклюзивного і маневреного міського спортивного автомобіля. Відправною точкою для цього міського суперкара з електричним приводом є оновлений смарт-еквалайзер Fortuno 2020 року випуску. Таким чином, BRABUS Ultimate E Facelift продовжує успішну традицію кількох поколінь ексклюзивних суперкарів BRABUS на основі інтелектуальних моделей Fortwo.

Кожен суперкар BRABUS - це особливе задоволення від водіння завдяки чудовій продуктивності. Міський спортивний автомобіль BRABUS Ultimate E Facelift не є винятком. Щоб домогтися значного збільшення динаміки, ми розробили підвищення потужності для трифазного синхронного двигуна Smart Fortwo EQ Cabrio 2020 року випуску. & Nbsp;

Але «Pocket Rocket» від BRABUS вражає не тільки динамічним альтернативним приводом: широка версія з захоплюючим стилем і переднім фартухом BRABUS, спеціально розроблена для моделі підтяжки обличчя, надає двомісному автомобілю особливо захоплюючий дизайн разом з 18-дюймовим ковані диски. Не менш екстравагантною є кабіна з розкішним шкіряним салоном BRABUS. 

Оновлення продуктивності BRABUS PowerXtra для електроприводу BRABUS Ultimate E Facelift включає в себе недавно відкалібровану систему управління крутним моментом, спеціальні модулі для перемикача динаміки руху і педалі акселератора, а також спеціальний шлюз. Ідеальна синхронізація всіх цих модифікацій вивільняє резерви, які притаманні цьому електроприводу з заводу.

«Перемикач задоволення від водіння» в кабіні дозволяє водієві вибирати між чотирма різними режимами водіння. Рівень 1 відповідає стандартному електромотора поточного розумного еквалайзера fortwo. Рівень «Еко» підсилює рекуперацію, що означає, що, коли ви відключаєте акселератор, двомісний автомобіль гальмує набагато сильніше, ніж у стандартній версії. Рівень 3 розшифровується як «Спорт». Це означає, що педаль акселератора реагує більш спонтанно, а відновлення скорочується до стандартного рівня.
Підтяжка обличчя BRABUS Ultimate E в програмі «Спорт +» розвиває максимальну динаміку: тут максимальна потужність збільшується до 68 кВт / 92 к.с., максимальний крутний момент зростає до 180 Нм, що на 20 Нм більше, ніж в серійному виробництві. В цьому режимі водій отримує не тільки більш живою електричний привід, а й ще більше прямий відгук педалі акселератора. & Nbsp;

Легкість керування цілком виправдовує його призначення в якості ексклюзивного міського спортивного автомобіля: майже безшумно розганяється двомісний автомобіль BRABUS від 0 до 100 км / год всього за 10,9 секунди в режимі «Спорт +». Максимальна швидкість залишається обмеженою до 130 км / ч.

На додаток до вражаючим характеристикам на дорозі, цей ексклюзивний міський спортивний автомобіль також пропонує максимальну екологічну сумісність, тому що він CO2-нейтральний. У відповідності зі своєю долею, як швидкохідних міським катером, BRABUS Ultimate E Facelift досягає дальності до 125 кілометрів при одній зарядці акумулятора, в залежності від стилю водіння.

Але гнучка двухдверная модель вражає не тільки екологічністю і маневреністю, а й притягує погляди! Найменший суперкар BRABUS зобов'язаний цим завдяки кузову WIDESTAR, який призначений виключно для автомобілів обмеженої серії BRABUS Ultimate. Індивідуальні спеціальні фарби також доступні за запитом відповідно до побажань відповідного покупця. Кузов BRABUS WIDESTAR дозволяє встановлювати колеса 7Jx18 з високоефективними шинами 205/35 R 18 на передню вісь. Є навіть місце для восьмидюймових колісних дисків з шинами 235/30 R 18 під удлинителями заднього моста. Ця комбінація забезпечує особливо гнучке і безпечне поводження. Важливу роль в цьому відіграє спортивна, зручна система підвіски BRABUS, яка була точно налаштована на важливі параметри ваги, ультраплоскіх шин і більш широкої колії. Міський спортивний автомобіль BRABUS Ultimate E Facelift, природно, також включає в себе ексклюзивно спроектовану кабіну, яка розроблена з урахуванням останніх деталей і побажань майбутнього власника автомобіля в шасі. Як і у будь-якої шкіри BRABUS.

Зателефонуйте нам!
Личный кабинет
Вам буде доступний розділ інструкції.
Ваш логин
Ваш пароль
Працюємо для Вас з ПН-ПТ 10:00 до 19:00 (СБ-ВС вихідний)
Питання щодо вирішення