13 Февраля 2020
36
13.02.2020 - Коли стає холодно і гладко, наш технологічний партнер CONTINENTAL знову запрошує на зимовий захід. Цього року тест-драйви знову пройшли на замерзлому озері в Рівному, Фінляндія. Прибув спеціально з нашої штаб-квартири в Ботропі - BRABUS B35S.
Тестовий драйвер? Ніхто інший, як YouTube-Star Shmee150 (Тім Бертон), який довів наш автомобіль і його навички водіння до межі!
Погодні умови Фінляндії були не тільки ідеальним місцем для випробувань зимових шин Continental, а й швидкої їзди в прикордонній зоні. Основна увага була приділена шинам від Continental. Але якщо ви дозволите професійним водіям за кермом, вони також розширюють межі потужних транспортних засобів.

Завдяки автофактору Тіма Бертона (Shmee150), який ми точно знаємо, BRABUS B35S є не тільки відмінною рисою на сухій трасі на Лазурному березі, а й при екстремальних температурах в мінусовій зоні, спортивний автомобіль 365 PS пропонує максимум задоволення від водіння. Це саме те, що було зроблено тут під час вражаючих дрифтерів, коли учасники впевнено освоїли сніговий маршрут. Протягом трьох днів демонструвалися навички водіння, а асортимент зимових шин від Continental тестувався в екстремальних умовах.

Ми хотіли б подякувати нашому технологічного партнера CONTINENTAL для організації цієї унікальної події.
Зателефонуйте нам!
Личный кабинет
Вам буде доступний розділ інструкції.
Ваш логин
Ваш пароль
Працюємо для Вас з ПН-ПТ 10:00 до 19:00 (СБ-ВС вихідний)
Питання щодо вирішення