7 Декабря 2017
47
07.12.2017 - Два світові бренди в Дюссельдорфі Kö: з 1 грудня BRABUS, виробник і переробник ексклюзивних високопродуктивних автомобілів, і Sunseeker, відомий виробник яхт з Великобританії, відкрили спільний флагманський магазин на Кенігсаллєє 90.

Обидві компанії роблять новаторську роботу, оскільки вони є першими брендами автомобільного та морського секторів, які представили себе на Kö, одному з найпопулярніших бульварів в світі.

У південній частині Königsallee пропонується ексклюзивний вибір суперкарів BRABUS, високоякісних вишуканих автомобілів Mercedes-Benz і любовно побудованих класичних автомобілів на площі 400 квадратних метрів.

Sunseeker Germany, яка перебуває під новим керівництвом з початку цього року і в даний час є офіційним членом Sunseeker London Group, представляє своїх клієнтів і потенційних нових покупців в своєму першому виставковому залі в Німеччині, широкому асортименті розкішних кораблів британської верфі.

Таким чином, флагманський магазин BRABUS в Kö в Дюссельдорфі пропонує своїм клієнтам унікальне ексклюзивне портфоліо, нове і унікальне навіть для цієї розкішної милі. На додаток до суперкару BRABUS зі швидкістю 350 км / год цінитель може також придбати унікальні класичні автомобілі, такі як повністю переобладнаний 300 SL Gullwing за понад два мільйони євро або супер-яхту Sunseeker за 1-24 мільйона євро.
Зателефонуйте нам!
Личный кабинет
Вам буде доступний розділ інструкції.
Ваш логин
Ваш пароль
Працюємо для Вас з ПН-ПТ 10:00 до 19:00 (СБ-ВС вихідний)
Питання щодо вирішення