23 Марта 2021
78
Ексклюзивно обладнані міські спортивні автомобілі обмеженої серії, на яких приємно водити, мають успішну історію в BRABUS. Ось чому ми пропонуємо новий розкішний двомісний автомобіль з електроприводом для міста: BRABUS 92R побудований на базі кабріолета smart EQ fortwo.

Як видно з назви, цей двомісний автомобіль являє собою міський суперкар з електричною трансмісією потужністю 68 кВт / 92 к.с. і максимальною швидкістю 130 км / год, випущений суворо обмеженим тиражем - усього 50 автомобілів.

Міський суперкар BRABUS 92R зачаровує не тільки своєю динамічною трансмісією без локальних викидів, а й екстравагантним оснащенням: дизайнерський пакет BRABUS виділяє дводверний автомобіль з натовпу, як і спеціально виготовлені легкосплавні диски BRABUS Monoblock. . Стильний шкіряний салон BRABUS створює благородну атмосферу в кабіні.

BRABUS 92R починається з 46.284,00 €. Звичайно, цей ексклюзивний автомобіль також отримує повну субсидію на електромобілі, яка, наприклад, в Німеччині становить 9000 євро.
Зателефонуйте нам!
Личный кабинет
Вам буде доступний розділ інструкції.
Ваш логин
Ваш пароль
Працюємо для Вас з ПН-ПТ 10:00 до 19:00 (СБ-ВС вихідний)
Питання щодо вирішення