← Назад
26 Февраля 2019
325
26.02.2019 - Високоякісні суперкари, вишукана автомобільна обробка, ексклюзивний стиль життя і 6-зіркові реставрації для класики Mercedes-Benz - це сфера діяльності BRABUS. У 2017 році BRABUS відсвяткував своє 40-річчя і, таким чином, чотири десятиліття були заповнені автомобільними шедеврами і розкішними скарбами.

Всесвітньо відомий виробник тюнерів і автомобілів пропонує індивідуальні опції для задоволення будь-якого бажання. Модельний ряд BRABUS варіюється від потужних налаштованих двигунів і елегантних комплектів аеродинамічних комплектуючих до високоякісних литих дисків, динамічних, але зручних спортивних підвісок і вишукано розкішних інтер'єрів, виготовлених вручну до досконалості.

BRABUS використовує найсуворіші стандарти для розробки і тестування своїх деталей для тюнінгу і підтримує їх на 100%: всі компоненти BRABUS, включаючи всі комплекти робочих характеристик і двигуни зі збільшеним робочим об'ємом, покриті унікальним трирічним або 100 000-кілометровим / 62 000 миль BRABUS Tuning Warranty для (див. Умови гарантії BRABUS, оновлено о липні 2013 г.).

BRABUS також є одним з найбільш ексклюзивних автовиробників в світі. З схвалення Федерального управління автомобільного транспорту Німеччини у Фленсбурзі компанія виробляє такі захоплюючі високопродуктивні автомобілі, як, наприклад, суперкари BRABUS 900 на основі моделей Mercedes-Benz G- і S-класу. Вони мають вихідну потужність 662 кВт / 900 к.с. (888 к.с.) і частково досягають швидкостей, що перевищують 350 км / год (217 миль / год).

BRABUS був заснований Бодо Бушман в 1977 році і за останні чотири десятиліття перетворився на найбільшого в світі незалежного автомобільного тюнера з робочою силою близько 450 співробітників в Німеччині і 2500 співробітників по всьому світу. Після смерті засновника компанії в квітні 2018 року його син Костянтин Бушманн став генеральним директором BRABUS GROUP.

Штаб-квартира BRABUS знаходиться в Ботропі, в самому серці Рурської долини, в безпосередній близькості від автобана А2. На додаток до просторих виставкових залах, в будівлі також знаходяться відділ маркетингу та продажів, адміністрація, відділ досліджень і розробок, а також виробничі підприємства компанії, що працює по всьому світу.

Розширення виробничого і адміністративного будинку BRABUS на території площею 150 000 квадратних метрів (1,6 мільйона квадратних футів) на BRABUS-Allee було завершено влітку 1999 року. Новий завод BRABUS 3 був введений в експлуатацію на початку 2013 року. Новий завод в Bottrop займає 5000 м² (54 000 кв. Футів) площі. У серпні 2014 року вийшов завод BRABUS 4. Він пропонує корисну площу: 2000 м² (21 500 кв. Футів) і вміщує в себе класичне підрозділ BRABUS. Новий завод BRABUS 5 площею 2 625 м² (28 200 кв. Футів) був відкритий в кінці 2014 року.

Високопродуктивні двигуни BRABUS розробляються за допомогою найсучасніших випробувальних стендів в центрі розробки компанії. Моторний цех оснащений новітніми машинами для створення рівня вертикальної виробничої інтеграції, унікального в цій галузі. Сьогодні на заводі BRABUS налічується понад 500 сучасних робочих станцій для переобладнання автомобілів і сервісних робіт. Склад обсягом 300 000 кубічних метрів (10,6 мільйона кубічних футів) управляється з використанням найсучасніших комп'ютерних технологій і гарантує швидку доставку деталей BRABUS в усі куточки земної кулі.

Велика частина випробувань проводиться на випробувальному треку BRABUS, який включає в себе треки прискорення і гальмування, криві синуса, що ковзає майданчик, сертифіковану трасу для вимірювання шуму і вібраційну трасу з бельгійським блоковим бруківкою.

Нові продукти постійно вивчаються в рамках великих програм тестування. BRABUS приділяє велику увагу постійним і суворим перевіркам якості всієї своєї продукції. BRABUS сертифікований відповідно до стандартів DIN EN ISO 9001: 2000.

BRABUS також дотримується високих стандартів у виборі постачальників: тільки технологічні партнери співпрацюють з BRABUS тільки відомими OEM-виробниками, такими як Motul, BILSTEIN, Continental, Pirelli і YOKOHAMA. Німецька хімічна група Henkel також є постачальником BRABUS зі своїми брендами LOCTITE і TEROSON, відомими своїми герметиками і адгезивами.

Високі вимоги до якості, які BRABUS пред'являє до своїх власних розробок, продуктів і послуг, також визнані його колегами в автомобільній промисловості. Спільно з smart GmbH компанія BRABUS заснувала компанію Smart-BRABUS GmbH в 2002 році. Восени 2003 року компанія переїхала на новий завод площею 11 000 квадратних метрів (118 000 квадратних футів) в Боттропе, де була розроблена ексклюзивна програма аксесуарів для всіх інтелектуальних моделей. а також кращі моделі для всіх розумних моделей серії розроблені і виготовлені. Брабус | На сучасному заводі автомобільне бізнес-підрозділ випускає невеликі серії автомобілів вищого класу для різних виробників автомобілів.

Максимальна екологічна сумісність має першорядне значення для всіх розробок. В результаті, налаштовані на BRABUS двигуни не тільки забезпечують неймовірну продуктивність, але і відрізняються привабливими показниками споживання і низьким рівнем викидів. Бізнес-підрозділ BRABUS ZERO EMISSION працює над екологічними технологіями з 2008 року.

BRABUS також прагне стати «двигуном» InnovationCity Bottrop, будинки компанії. Місто в центрі Рурської долини виграв конкурс 2011 року, проведений в усій Рурської області. Метою конкурсу є скорочення викидів вуглекислого газу для подальшого підвищення енергоефективності та реалізації заходів щодо захисту клімату. BRABUS підтримує цю ініціативу, розвиваючи екологічні концепції автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, гібридними і електричними трансмісіями.

Беручи участь в ініціативі «ruhrvalley», яка пропагує нові концепції мобільності та інноваційні технології, BRABUS демонструє не тільки свою компетентність в автомобільній сфері, але і величезний досвід команди BRABUS, яка в основному відбувається з Боттропа і Рурської долини.

Підрозділ BRABUS Classic є одним з кращих в світі по реставрації старовинних автомобілів Mercedes-Benz. Унікальним моментом продажу є дворічна гарантія BRABUS Classic з необмеженим пробігом для класичних автомобілів, відновлених з нуля. Провідна установа експертів по вінтажним автомобілів Classic Data присудила цим автомобілям оцінку «А» за їх стан і доповнила експертизу заявою, що ці вантажні автомобілі представляють класику з «новим автомобільним характером». BRABUS Classic завжди пропонує широкий асортимент недавно відновлених вантажних автомобілів Mercedes для негайного продажу.

Підрозділ BRABUS Marine працює в зовсім інший, але не менш захоплюючою сфері. BRABUS 500 «Shadow OPS» Limited Edition «1 з 28» зустрів видатний відгук на BOOT 2019, найважливішою виставці в цій галузі. Потужний рекреаційний корабель був оснащений BRABUS ексклюзивним обладнанням і вже є другим спільним виробництвом з фінським виробником Axopar Boats Oy, найбільш швидкозростаючим виробником в Європі в цій галузі. Попередник, BRABUS SHADOW 800 від Axopar, був випущений обмеженим тиражем всього в 20 човнів і був розпроданий в найкоротші терміни.
Розробка та підтримка сайту "Сергей Ивасюк" Brabus
Зателефонуйте нам!
Личный кабинет
Вам буде доступний розділ інструкції.
Ваш логин
Ваш пароль
Працюємо для Вас з Пн-Пт 10:00 до 19:00 (Сб-Нд вихідний)
Питання щодо вирішення