BRABUS ДЛЯ PORSCHE TAYCAN TURBO S

Цей суперкар наступного рівня є наступним поколінням вишуканості. Електрифікований розкішний шедевр, який перевизначає межі дизайну завдяки своїй захоплюючій дух елегантності та екстравагантному, повністю електричному водінню у стилі BRABUS. Створений вперше на базі Porsche Taycan Turbo S, він був розроблений для того, щоб безпомилково заявити про себе.

Цей безпомилково відомий спортивний круїзер є переосмисленням нашої характерної мови дизайну «Black and Bold», який водночас зберігає наш типовий BRABUS 1-секундний вау-фактор у кожній деталі. Його ексклюзивний дизайн характеризується нашою високотехнологічною аеродинамічною концепцією, яка забезпечує відчуття від водіння ні з чим не порівнянне. Навколо надзвичайно сучасного шасі ряд видимих вуглецевих елементів вражає своїм незвичайним динамічним виглядом.

Наші спеціалісти з дизайну інтер'єру розробили спеціально для цієї моделі інтер'єр BRABUS Masterpiece ручної роботи у чорному та яскраво-зеленому кольорах, щоб він відповідав її характерному фірмовому зовнішньому вигляду BRABUS. Двоколірний шкіряний дизайн, пророблений до найдрібніших деталей, вражає своєю бездоганною якістю виготовлення, яке вражає спеціальним простроченням BRABUS у формі щита та перфорацією з точністю до міліметра на сидіннях, декоративних елементах та підлогових килимках, які також оброблені. з найкращою шкірою.

BRABUS для Porsche Taycan Turbo S 0-100 км/год: 2,8 с | Vмакс.: 280 км/год | Клас ефективності А+

Переглянути зараз: